Informácie o nás

Pôsobíme od roku 2010 ako Detské centrum spojené spolu s materským centrom na Halašovej 25/a (budova bývalej materskej škôlky) v Bratislave - Nové Mesto.

Detské centrum Ihrisko je otvorené pondelok - piatok práve pre Vás od 9.00 do 13.00, od 16.00 do 18.00 a v stredu sme až do 19.00. V zimnom období aj cez víkend počas detských osláv.

V prípade potreby opatrovania dieťaťa/detí je možná dohoda aj mimo prevádzkových hodín.

Detské centrum Ihrisko funguje ako voľnočasové centrum (herňa) s kapacitou cca 30 detí.

VSTUPNÉ: 1,40 Eur /dieťa do 3 rokov           OPATROVANIE: 1. hod. - 5 Eur

                1,90 Eur /dieťa nad 3 roky                                 2 a viac - 3 Eur /h.

Vyššie uvedená cena opatrovania je myslená v našom zariadení. V prípade, že chcete opatrovanie domov, cena ostáva 5 Eur za každú hodinu. Opatrovanie doma viacerých detí je cena dohodou.

Interiér je plne vybavený a v prevádzke!!! Exteriér sa posnažíme v bízkej dobe zveľadiť.

V 2 herniach sa nachádza množstvo guličiek, bludisko, domček, hojdačky, šmýkačky, kuchynky, knižky... hračky všeho druhu. Občerstvenie (džúsy, cukrovinky, káva, čaj, kakao, ovocie, ovocné výživy) pre malých aj veľkých sa podáva v miestnosti s recepciou ( 3 stolíky so stoličkami aj sedačky pre najmenších). Pred jedením, : "člipky, člapky, umyjeme obe labky," umyvárka (detské toalety a samostatné WC pre dospelých + 3 umývadlá). Samozrejmosťou ostáva, že do centra sa berú aj prezuvky.

Na webovej stránke nájdete veci podstatné o fungovaní DC, a hlavne čo sa v DC Ihrisko deje. Bežia tu rôzne kurzy (viď produkty), akcie ako napr. Karneval, Mikuláš, Pyžamová párty, detské oslavy a čo si mamičky najviac pochvalujú je nonstop Burza. Nájdete tu vecičky jemne nosené, ale aj úplne nové a z každého trochu. Treba sa prísť pozrieť :o)).

Aktivity do zlého počasia aj na rozvoj osobnosti Vašich, či našich detičiek aj mamičiek sa tvorili dlhý čas.

Dnes na Vás čakajú aktivity, ako pohybové, tak aj na rozvoj intelektu a zručnosti. Viac o nich nájdete v sekcii Kurzy. Je tu zoznam aktuálnych aj pripravovaných kurzov. Presný harmonogram podľa dní v týždni nájdete v Rozvrhu hodín.

Prajeme Vám príjemné listovanie na našich stránkach :o)

 

S pozdravom

DC Ihrisko

DC Ihrisko je otvorené od pondelka do piatka práve pre Vás od 9.00 do 13.00 a od 16.00 do 18.00.

 

Pravidlá NONSTOPBURZY

pre predávajúcich

 

 1. Na Nonstop burze môžete predávať oblečenie, topánky, hračky.... resp. akýkoľvek tovar, ktorý Vám doma zavadzia a druhých by mohol potešiť. Ďalej už len tovar.
 2. Tovar prinesený na predaj musí byť čistý.
 3. Majiteľka má právo si tovar pozrieť a posúdiť, či je vhodný na predaj, príp. odmietnuť. Dôvodom môže byť kapacita skladových priestorov alebo nevhodnosť.
 4. Každý kus musí mať nálepku s cenovkou.
 5. K tovaru musí byť vytvorený zoznam všetkých prinesených vecí na papieri s cenami.
 6.  Provízia z predaja a cena uskladnenia:
 • Váš tovar bude ponúkaný mamičkám počas prvého mesiaca za províziu z predaja 10% a jeho uskladnenie v DC Ihrisko bude ZDARMA.
 • V prípade, že chcete tovar v Detskom centre nechať dlhšie, majiteľka má právo si účtovať 5 Eur/ mesiac, resp. 1,25 Eur za každý začatý týždeň nad jeden mesiac od dátumu dodávky tovaru za uskladnenie + provízia z predaja 10%.
 1. Množstvo tovaru vzťahujúce sa k vyššie uvedeným cenám uskladnenia je 20 kusov, v prípade topánok je to 5 ks.
 2. V prípade, že mamička na tovar zabudne a nereaguje na výzvy, resp. po nezaplatení poplatku za uskladnenie, majiteľka je oprávnená naložiť s tovarom podľa vlastného uváženia v prípade, že cena uskladnenia presiahne celkovú sumu tovaru (tzn. posunúť veci do detských domovov, prípadne dať na charitu).
 3. Odporúčanie: vhodné je priniesť tovar pre danú alebo nadchádzajúcu sezónu. Mamičky často kupujú podľa aktuálnej veľkosti dieťaťa, príp. o číslo väčšie.
 4. Formulár a kompletné pravidlá Nonstop BURZY nájdete tu.

 


História projektu

Pamätám si, keď mi naša Majka rozprávala o tom ako to bude DC vyzerať o rok, či viac. Plné veselých detí a mamičiek. Na začiatku som si  vychutnávala ten blažený kľud, neskôr jej nadprirodzené schopnosti komunikácie s mojimi deťmi a dnes neskutočnú flexibilitu. Majka, ďakujem, že si tu pre nás vždy keď to potrebujeme!


Naši užívatelia

Detských centier sa v polednom čase rozrástlo ako húb po daždi. Niektoré sú zdarma a niektoré spoplatnené. Jedny sú veľké a zatiaľ nové, iné sú menšie a v nákupných centrách.

Toto naše je osobné, komunikatívne a podnikavé. Schádzajú sa tu papučové maminy, ale aj cezpolné. Mimochodom autobusy číslo 50 a 51 stoja za rohom a majú veľmi dlhú trasu. Stoja aj pod Vašim domom??

 


Kontakt

Detské Centrum Ihrisko

Halašova 25/A
Bratislava
83103


+421.910 279 349